Interiér ve stylu black and white!

Nesmrtelná kombinace černé a bílé barvy se prolíná nejen do módního odvětví, ale hlavní slovo má i v oblasti interiérů. Jedná se o klasiku, se kterou nikdy nemůžete nic zkazit. Černá a bílá k sobě neodmyslitelně patří a společně tvoří harmonický celek, jenž příjemně působí na pohled a všemu, čeho se tato barevná dvojice dotkne, dodává nenucenou eleganci a ležérnost. Ačkoli se jedná o poměrně kontrastní kombinaci, neváhá stále více lidí pouštět si ji do svých domovů. Věřte nebo ne, ale černobílá může vašemu interiéru slušet – chce to jen vědět, jak s těmito barvičkami správně zacházet!

Interiér ve stylu black and white!

Černobílá klasika ve spojení s květinou

Možná patříte k lidem, na které tohle osvědčené spojení barev působí až moc sterilně a zastáváte názor, že se do interiéru nehodí. Hloupost. Jestliže ve vás černá a bílá evokují pocity sterility, pak vám doporučujeme doplnit tuhle barevnou stálici o květiny, které opticky rozbijí jejich kontrast a interiéru tak dodají potřebnou živost. Vyhýbat se nemusíte jak živým rostlinám, tak i bytovým doplňkům nebo například obrazům s tímto motivem.

Vysoký lesk = vysoká elegance

Zkombinovat černou a bílou barvu je jedna věc, ovšem zkombinovat černou a bílou společně s leskem – to už je panečku umění! Lesklý nábytek již na první pohled evokuje dojem luxusu a elegance a v současné době je maximálně trendy. Toužíte-li po moderně zařízeném bydlení, které na vaše hosty udělá ten nejlepší dojem, pak rozhodně není nad čím váhat: vsaďte na vysoký lesk! Bílá barva je v lesklém provedení hodně žádaná, nepůsobí kýčovitě a prostoru dodá nejen šmrnc, ale i ležérnost a vzdušnost.

Nebojte se kombinovat i jiné barvy

Jestliže jste si plánovali zařídit svůj interiér pouze v odstínech bílé a černé, dovolíme si vás od tohoto rozhodnutí odradit. Kombinace je to sice pěkná a nelze s ní nic zkazit, ovšem daleko lepší je doplnit tuhle dvojici o nějakou výraznější barvu. Vůbec se nemusíte bát křiklavějších odstínů, které vaší domácnosti dodají onu poslední tečku a stanou se tak třešničkou na dortu.