načítá se

Sedačka ve tvaru U Palermo

Sedačka ve tvaru U Palermo se pyšní čistými liniemi, moderním designem a kvalitním zpracováním, na které se budete moci kdykoli spolehnout. Je tvořena bytelnou konstrukcí, která je zárukou dlouholeté výdrže a maximální odolnosti. Tuto skutečnost jistě oceníte, neboť se tak nebudete muset být mechanického poškození vzniklé každodenním používáním. Opěradla jsou mírně skloněná, což celému modelu dodává na větším estetickém designu. Sedačka se pro své provedení hodí do moderně pojatých interiérů, ale své čestné místo jistě najde i u vás doma. Dobrou zprávou je přítomnost šikovně řešeného úložného prostoru. Toho zde najdete skutečně dostatek a využít jej můžete dle vlastní libosti. Sedačka může mít buď textilní, kožený nebo koženkový potah – záleží jen na vás, co je vám přednější.

slovensky vyrobca

Rozměry

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Základní rozměry

Rozměr sedačky Palermo je 230 x 300 x 170 cm. Výška sedačky je 90 cm a hloubka sedačky je 80 cm. Výška sedu je 42 cm a hloubka sedu je 53 cm. Všechny uvedené paramtre sedačky Palermo lze upravit na míru.

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Místo na spaní

Rozměr plochy na spaní je 130 x 220 cm. Rozměr plochy na spaní se může měnit v závislosti na parametrech sedačky.

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Úložný prostor

V sedačce může být zabudován úložný prostor dle požadavků zákazníka.

VideoprezentaceRealizaceCeníkMateriályVlastní design

Máte vlastní představu?

Máte vlastní náčrt či kompletní návrh sedačky? Pošlete nám ho a my Vám po společné konzultaci vyrobíme nábytek přesně podle Vašich představ! Přiložte Váš projekt ve formátu JPG, GIF, PNG, .psd, zda spakované .zip nebo .rar (soubor by neměl být větší než 2 MB).

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Váš telefon (povinné)

Typ poptávky

Popis projektu

Příloha

[recaptcha* recaptcha-368 theme:light]

Máte otázky? Chcete specifickou objednávku?

Tak neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte...

Aby se nezapomnělo: BEZPLATNÉ DORUČENÍ výrobku až k Vám domů (na celém území České republiky).